ERP (Kurumsal Kaynak Planlama)

Uyumsoft ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Çözümlerini benzerlerinden ayıran en önemli fark farklı veri tabanları ve iş modellleri ile tüm ölçekteki işletmelerin kullanımına uygun ERP-Kurumsal Kaynak Planlama çözümleri ve iş sistemleri sunmasıdır.

Uyumsoft ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümleri ile finansal ,fiziksel ve insan kaynaklarını maliyet ve süreçler açısından kolayca yönetebilmenizi sağlayan binlerce fonksiyonun yanı sıra sektör bağımsız geliştirilmiş ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) ile işletme kaynaklarınızı ve süreçlerini bütünleşik bir yapıda uçtan uca yönetebilir ,sektörünüze özel geliştirilmiş ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) modülleri ile daha hedefe yönelik esnek bir iş modeline sahip olabilir ve işletmenizi anlık olarak tek merkezden yönetebilecek bir alt yapıya sahip olabilirsiniz.

Cloud ERP

Verilerin fiziksel makineler yerine sanal sunucularda depolandığı ve internet aracılığıyla erişim sağlandığı, bu sayede maliyet, esneklik ve hizmet kalitesi başlıca olmak üzere birçok konuda avantaj sahibi olabilirsiniz.

Mobil ERP

Çalışanların masa başında olmadıkları zamanlarda bile, çalışabilmelerine olanak tanıyarak, uygulama ve yazılımlar aracılığıyla birbirleri ile dosya paylaşımını mümkün kılmasıyla, şirket içerisindeki iletişimi kuvvetlendirmektedir.

E-Ticaret ERP

Uyumsoft B2B Çözümü, iş ortaklarınız ile olan iş ve işlemleri, iletişim gereksinimi ve iş süreçlerinizi tek bir platformdan yönetmenizi sağlayan çözümler sunarak rekabette öne geçmenizi sağlıyor.
Sizi Arayalım.

Uyumsoft ERP Sistemleri İle İlgili Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin!
Uyumsoft’un geliştirilmiş modülleri ile işletme kaynaklarınızı ve süreçlerini bütünleşik bir yapıda uçtan uca yönetebilirsiniz.
  • Neden ERP ye geçmeliyim?
  • ERP nin işletmemize katacağı değerler nelerdir?
  • Etkili Bir Mobil ERP Stratejisi Nasıl Olmalıdır? gibi sorularınız için formu doldurun.