Entegra İle Tek Panelden Tüm Pazaryerlerinde Satışa Çıkın!

Entegra, dilerseniz şirketinizde kullandığınız muhasebe programı ile entegre çalışarak tüm stoklarınızı muhasebe programınızdan alır ve tüm siparişleri carilerle birlikte anlık olarak programınıza işler.

Sipariş ve Stok Yönetiminde Büyük Kolaylık!

Sistemin entegre olduğu tüm platformlardan gelen siparişler 1 dakika içinde tüm detayları ile Entegra’ya kayıt olur. Tek ekrandan tüm siparişleriniz toplu olarak faturalandırılır. Stok tutmak ve siparişlerinizi faturalandırmak için ekstra bir programa ihtiyaç duymazsınız.

Dahili E Ticaret Sitesiyle Aynı Anda Ürünlerinizi Sitenize Gönderin

Entegra ile pazar yerleri entegrasyonları yanında bir e-ticaret sitesine de sahip olursunuz. Entegra’ya girilen ürünler pazar yerlerinde ki gibi kendi e-ticaret sitenizde de yayınlanır. Ekstra bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız kalmaz.

Basitleştirilmiş Ürün Ekleme ve Ürün Yönetimi

Entegra’ya ürünlerinizi sınırsız olarak tek tek, Excel’den toplu olarak veya istenilen formattaki xml’leri tanımlayarak ekleyebilirsiniz. Akıllı Telefonlarınızdan anlık olarak fotograf çekerek, ürün ekleyebilme ve düzenleyebilme özelliğide cabası…

Muhasebe Programı Entegrasyonuyla Hız Kazanın

Entegra’ya ürünlerinizi sınırsız olarak tek tek, Excel’den toplu olarak veya istenilen formattaki xml’leri tanımlayarak ekleyebilirsiniz. Akıllı Telefonlarınızdan anlık olarak fotograf çekerek, ürün ekleyebilme ve düzenleyebilme özelliğide cabası…

B2b ve Tedarikçi Xml'i Vermede Büyük Kolaylık

Entegra E-ticaret sisteminin B2b özelliği ile dilerseniz müşteri grupları oluşturarak bayilerinize özel fiyat tanımları yapabilirsiniz. Bayilerinize ürün xml’inizi otomatik olarak verebilir, ürünlerinizin ve markanızın internette yaygınlaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Ürünlerinizin satış platformlarına entegrasyonunun yanısıra sosyal medyada hesaplarınıza da otomatik olarak paylaşılması sağlanmaktadır. Facebook, Twitter, Instagram hesaplarınıza otomatik paylaşım Entegra da bulunan ürünlerinizin ilk resimi, ürün adı ve fiyatı ile birllikte belirlediğiniz saat aralığında otomatik olarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşılır.

Sizi Arayalım

Entegra ile daha detaylı bilgi almak bize ulaşmaktan çekinmeyin!
Hali hazırda e-ticaret yapıyor olun veya olmayın Entegranın size sunduğu fırsatları kaçırmayın.
  • Tek panel üzerinden tüm dünyaya ürününüzü pazarlama imkanı bulun.
  • Stoklar ne durumda, faturalar, ödemeler, kargolar vs  bunları düşünmeyin, hepsi tek panel de..
  • Siz işinize odaklanın, otomasyonu Entegra halletsin.