E-Dönüşüm

Dijital Dönüşüm Başladı Geç Kalmadan Sizde Yerinizi Alın!

Dijital Dönüşümü tamamlamak isteyen işletmeler için mutlaka edinilmesi gereken  E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter, E-İrsaliye gibi hizmetler avantajlı fiyatlar, hızlı kurulum ve ekstra güvenlik hizmetleriyle Cern Bilişimde.

E-Fatura

Zamandan, kağıttan tasarruf edin!
E-Faturaya geçerek masraf kalemlerinizi düşürerek, iş gücünüzü artırabilirsiniz. Kağıt faturalardan kurtulup, hem doğaya hemde bütçenize katkıda bulunursunuz.

E-Defter

Zamandan, kağıttan tasarruf edin!
Binlerce sayfa defter yazdırmaya son. Dijital ortamda sakladığınız defterinizi anında işleyebilir, sonsuza dek arşivleyebilirsiniz. Doğaya ve bütçenize katkıda bulunursunuz.

E-Arşiv

Zamandan, kağıttan tasarruf edin!
E-Arşiv ile Faturalarınızı E-Fatura mükellefi olmayan firmalara ve son kullanıcıya kesebilirsiniz.Muhasebe süreçlerinizi hızlandırıp, fatura işlemlerindeki hata oranlarını düşürebilirsiniz..

E-İrsaliye

Matbuya gerek yok.
Matbu irsaliye hazırlamak zorunda olmadığınız için zamandan kazanın. Kağıt irsaliyenin basımı, onayı, kargosu harcanan zaman ve maliyeti minimuma indirin.
Sizi Arayalım.

E-Dönüşüm Çözümleri İle İlgili Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin!
Cern Bilişim E-Dönüşüme geçme  süreçlerinizde size tecrübeli bir yol arkadaşı olarak, en az zahmetle bu süreci yönetmenize yardımcı olur.
  • E-faturaya geçmek zorundamıyım?
  • E-dönüşüm uygulamalarının işletmemize katacağı değerler nelerdir?
  • E-Dönüşüm çözüm uygulamalarının şirketimize maliyetleri nelerdir? aklınıza gelen her soru için formumuzu doldurun